Одержання чи переоформлення ліцензії на використання надр

Для проведення геологорозвідувальних, дослідно-промислових робіт чи видобутку будь-якого виду з корисними копалинами, необхідно отримувати єдиний дозвільний документ - спеціальний дозвіл використання надр. Цей документ встановлює вид корисних копалин, назву площі чи родовища, його розташування, точні координати, термін, мету, на яку він використовується, обов'язкові найважливіші умови використання родовища, дані компанії, що ним володіє, та інші інформацію.

Який спеціальний дозвіл на використання надр краще оформити

Досвідчені фахівці працюють з кожним клієнтом в індивідуальному порядку, визначають яку саме корисну копалину необхідно, де вона знаходиться, чи вивчена ця площа, як довго планується розробка, чи є досвід розробки подібних об'єктів та інше. Саме ця інформація допоможе визначиться якийсь спеціальний дозвіл на використання надр краще оформити і яким способом, що у свою чергу оптимізує тимчасовий та грошовий ресурс. Після збору первинної інформації від клієнта фахівці нашої компанії складуть правильний пакет документів і надішлють його Державну службу геології та надр України. Далі слідує стадія контролю. Ми контролюватимемо правильність і законність проходження всіх етапів, передбачених аукціонною чи без аукціонної процедурою. Зрештою ви отримаєте свій єдиний дозвільний документ - спеціальний дозвіл на використання надр.

Переоформлення ліцензії на право користування надрами

У випадку, якщо у вас вже є спеціальний дозвіл на використання надр, і ви хочете його переоформити, внести зміну або продовжити, наші фахівці зможуть вам у цьому допомогти Для переоформлення ліцензії на право користування надрами необхідно надати всю наявну у вас інформацію щодо родовища, а саме: чинний спеціальний дозвіл на використання надр, угоду про використання надр та застосування до нього, геологічну інформацію, іншу інформацію, яку клієнт вважає важливою. Для переоформлення ліцензії на користування надрами ми самостійно підготуємо необхідний пакет документів та направимо його до Державної служби геології та надр України. Фахівці компанії беруть на себе всі питання, пов'язані з переоформленням ліцензій на користування надрами, узгодять усі важливі питання з різними інстанціями, а клієнт отримує бажаний результат за мінімальний час та розумну плату.
Контактна інформація
Телефон

+38 (068) 038 79 68

Потрібна консультація?

Будь ласка, заповніть форму і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання