Юридична допомога в отриманні спеціальних дозволів на використання нафтогазоносних надр

Використання надр суворо регламентовано на законодавчому рівні, видачу спеціальних дозволів на використання надр здійснює єдиний уповноважений державний орган – Державна служба геології та надр України. Процедура оформлення спеціальних дозволів на використання надр потребує навичок роботи з супутньою документацією, правилами та нормами її складання та подання. Терміни дії ліцензій на видобуток нафти і газу зазвичай більш тривалі, ніж для інших видів корисних копалин, тому краще весь процес доручити команді досвідчених фахівців компанії «Аспер», щоб не сумніватися в успішному результаті. Дослідження та експлуатація родовищ для видобутку газу чи нафти – довгострокова діяльність, що вимагає крім фінансових витрат та кадрових ресурсів бездоганного юридичного оформлення, що забезпечить впевнену та стабільну роботу компанії.

Види використання нафтогазоносних надр

Чинним законодавством для нафтогазоносних надр передбачено два види використання надр:
  • геологічне вивчення, у тому числі із дослідно-промисловою розробкою;
  • геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі з дослідно-промисловою розробкою з подальшим видобуванням нафти та газу (промислова розробка родовища).

Терміни дії ліцензій

Спеціальні дозволи використання нафтогазоносних надр видаються певний термін. Фахівці компанії «Аспер» підберуть оптимальний варіант для кожної ситуації: ліцензія на видобуток газу та нафти видається максимум на 30 років на континентальному шельфі та в рамках виключної (морської) економічної зони та на 20 років на суші, дослідження геологічних особливостей надр, що стосуються нафти та газу, що максимально можливо ліцензувати на 10 років.

Вигідне співробітництво

Компанія «Аспер» має багатий досвід в оформленні ліцензій на видобуток газу та нафти, а також продовження терміну спеціальних дозволів та їх переоформлення:
  • самостійна подача даних та отримання результатів необхідних експертиз;
  • не потрібна особиста присутність клієнта;
  • порятунок від відвідувань численних державних установ, комісій та інстанцій;
  • повна підготовка пакета документів.
Клієнти отримують повний спектр юридичних послуг, пов'язаних із придбанням спеціальних дозволів на видобуток нафти та газу. Процедура підготовки та подання документів для видачі ліцензії здійснюється у максимально стислі терміни без зволікань та затягувань.
Контактна інформація
Телефон

+38 (068) 038 79 68

Потрібна консультація?

Будь ласка, заповніть форму і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання