Практики

Наша основна спеціалізація — комплексний супровід вашого бізнесу в земельному, аграрному праві, а також у будівництві та капітальних інвестиціях. Ми постійно розвиваємося і вдосконалюємося в цьому напрямку, приділяючи увагу кожній деталі будівельного і земельного права.

Практики

Юридичний супровід бізнесу

Без юридичної допомоги та супроводу не обходиться жоден бізнес-процес. Майже в будь-якій компанії, на підприємстві в штаті є якщо не цілий юридичний відділ, то хоча б один юрисконсульт. Проте практика показує, що ефективність роботи корпоративних працівників бажає кращого. Як правило, у складних правових ситуаціях штатні юристи показують не найпродуктивніші результати, і їхнє завдання зводиться до шаблонного складання документації. Саме тому зараз велику популярність користується юридичний супровід бізнесу профільними компаніями (аутсорсинг). Розглянемо цю послугу детальніше.

Кому потрібен юридичний супровід бізнесу

Юридичний аутсорсинг – це повна чи часткова передача правового забезпечення підприємства/організації сторонньої профільної компанії, яка візьме він обов’язки юриста.


Правове супроводження бізнесу буде корисне компаніям та підприємствам, які:

  • залучені до судових розглядів;
  • починають свій шлях у світі бізнесу;
  • ведуть переговори з потенційними діловими партнерами;
  • регулярно або періодично укладають угоди;
  • бажають виключити або мінімізувати ризики;
  • прагнуть налагодити та оптимізувати документообіг тощо.

Проте, насамперед, подібні юридичні послуги для бізнесу необхідні всім підприємствам та організаціям, які бажають отримувати максимально якісне правове обслуговування на найвигідніших умовах.

Різновиди правового аутсорсингу

Юридичний супровід підприємства чи компанії буває двох типів: разове та постійне (абонентське). У першому випадку передбачається виконання будь-якої конкретної задачі. Наприклад, для складання та укладання угоди потрібен юрист за договорами.

Під час абонентського обслуговування правова підтримка надається на постійній основі (обсяг роботи та обов’язки обумовлюються заздалегідь в індивідуальному порядку).

Які послуги входять до юридичного супроводу підприємства

Список юридичних послуг досить великий. До нього можуть входити:
● правовий аудит діяльності суб’єкта, експертиза внутрішньої документації;
● надання юридичних консультацій з оподаткування;
● представлення інтересів у суді, державних органах;
● присутність юриста під час перевірок контролюючих структур;
● підготовка претензій та позовних заяв;
● перевірка даних про партнерів, інвесторів та контрагентів;
● юридичний супровід купівлі продажу, оренди нерухомості;
● правові консультації для персоналу компанії.
Також у послуги може входити консультація юриста із земельного права тощо. Повний перелік визначається безпосередньо клієнтом.

Переваги юридичного супроводу

Правовий супровід бізнесу має масу переваг. Розглянемо основні.

Фінансовий зиск. Немає необхідності витрачати гроші на обладнання робочого місця штатного співробітника (або цілого відділу), купувати оргтехніку, платити зарплату, премії та відпускні. Крім того, за прийнятого на посаду працівника потрібно сплачувати податки. Якщо скласти всі перераховані витрати та порівняти їх із вартістю аутсорсингу – вийде набагато дешевше.

Якісне юридичне супроводження підприємства, підприємства. Співробітники профільних компаній, що надають послуги з аутсорсингу, регулярно підвищують кваліфікацію, власний професійний рівень. Такі фахівці мають високий рівень компетентності і великий досвід роботи.

Постійне надання послуг. У штатного співробітника може статися форс-мажор, через який він не зможе виходити на роботу (хвороба, проблеми у сім’ї). Фахівці на аутсорсингу працюють без перебоїв. Навіть якщо з якихось причин юрист, закріплений за конкретним підприємством, недоступний, його негайно замінить не менш компетентний колега.

Комплексний підхід. Для вирішення різноманітних завдань залучаються фахівці різного профілю. Наприклад, юридичний супровід договорів про купівлю-продаж землі вимагає гідного знання земельного права тощо.

Також варто зазначити, що рівень відповідальності у аутсорсерів набагато вищий, ніж у штатних юристів. Останні працюють за зарплату та можуть звільнитися будь-якої миті. Співробітники профільної компанії відповідають і перед безпосереднім роботодавцем, і перед замовником послуги.

Як можна побачити з усього перерахованого вище, правовий супровід дозволяє скоротити штат, а значить і витрати без шкоди для бізнесу. Крім того, керівнику підприємства не доведеться відволікатися на правові проблеми та можна повністю присвятити себе розвитку бізнесу.

Юридичний супровід від АТ «Аспер»

Досвідчені фахівці АТ «Аспер» нададуть комплексний правовий супровід бізнесу. Ми представляємо усні та письмові консультації, займаємося розробкою документів, взаємодіємо з держструктурами, ведемо переговори та багато іншого. Всі наші клієнти отримують ефективне вирішення завдань для бізнесу будь-яких масштабів.

Щоб замовити правовий аутсорсинг, записатися на консультацію або дізнатися, яка на юридичний супровід ціна достатньо зателефонувати за вказаним на сайті контактним номером телефону або заповнити форму зворотнього зв’язку.

Юристи компанії Asper гарантують надійний юридичний захист бізнесу для успішного розвитку.

Контактна інформація
Телефон

+38 (068) 038 79 68

Потрібна консультація?

Будь ласка, заповніть форму і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання