Розробка проекту ОВНС (ОВД)

Проект ОВС (оцінка на довкілля) необхідний визначення рівня концентрації та небезпеки впливу різних типів господарську діяльність для здоров'я населення та довкілля, екологію. Розробку проекту ОВС було запроваджено для наближення до європейських стандартів контролю рівня забруднення довкілля.

Хто має пройти процедуру оцінки?

Законодавством встановлено типи господарської діяльності, яким потрібно пройти процедуру ОВС. Умовно список поділений на 2 групи. До першої відносяться: нафтопереробне та газодобувне виробництво, будівництво доріг та аеропортів, гідротехнічних споруд. Також до цієї групи входить хімічне, біологічне та фармацевтичне виробництво, кольорова металургія тощо. До другої групи входять: харчове виробництво та сільське господарство. Також у цій групі знаходиться виробництво металу, глибоке буріння тощо.

Що входить до проекту ОВС?

Проект оцінки на довкілля включає кілька пунктів.
  1. Опис діяльності, якою планує займатися підприємство. Сюди входить: місце виробництва та її мети, характеристики планованої діяльності, оцінка за типами і кількістю передбачуваних відходів тощо.
  2. Інформація щодо поточного стану навколишнього середовища та опис його передбачуваної зміни без здійснення запланованої діяльності, провадження.
  3. Дані про фактори навколишнього середовища, які, за припущенням, схильні до впливу з боку запроектованої діяльності (здоров'я людей, стан флори та фауни тощо).
  4. Відомості та оцінка ймовірного впливу на навколишнє середовище запланованої діяльності, масштаби впливу (розміри території, чисельність населення, які будуть піддані впливу даної діяльності).
  5. Інформація щодо способів прогнозування, які були застосовані для оцінки, згаданої у попередньому пункті.
  6. Інформація щодо вжитих заходів для запобігання та/або зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.
  7. Дані про очікуваний негативний вплив на навколишнє середовище через вразливість проекту, ймовірні ризики.
  8. Встановлення всіх можливих складнощів, які були виявлені в процесі підготовки проекту щодо оцінки впливу на навколишнє середовище та інше.
Це неповний перелік пунктів проекту ОВС, однак і цієї інформації достатньо, щоб зрозуміти, наскільки складно та трудомістко розробити цей звіт. Тому найкраще довірити цю процедуру досвідченим професіоналам, які виконають все швидко та максимально якісно. Розробка ОВНС – одна з послуг, що надає АТ «Аспер». Ми підготуємо для наших клієнтів звіт про оцінку впливу на навколишнє середовище грамотно, в обумовлений термін за вигідною вартістю. Також наші спеціалісти допоможуть пройти процедуру ОВС швидко, з мінімальним залученням замовника.
Контактна інформація
Телефон

+38 (068) 038 79 68

Потрібна консультація?

Будь ласка, заповніть форму і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання