Розробка та узгодження реєстрових карт

Майже будь-яка економічна діяльність підприємства призводить до утворення відходів. Це може бути відходи матеріалів, некондиція, тара чи шлюб, які підлягають повторному застосуванню. Такі відходи мають бути утилізовані, перероблені, нейтралізовані. Ще у 1998 році Кабмін України ухвалив Постанову «Про затвердження Порядку ведення реєстру об'єктів освіти, обробки та утилізації відходів», на підставі якої потрібна наявність та погодження реєстрових карток. Нижче розглянемо, що є даною документацією.

Реєстрова карта: відмінності ОУВ та ООУВ

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.08.1998 р. №1360 "Про затвердження Порядку ведення реєстру об'єктів освіти, обробки та утилізації відходів". Для заповнення регістрових карток використовуються дані попередньо проведеної інвентаризації відходів. Реєстр об'єктів освіти, обробки та утилізації відходів складається із двох частин:
  1. об'єкти утворення відходів (ОУВ)
  2. об'єкти обробки та утилізації відходів (ТОВ) інших власників.
Реєстрова карта об'єктів утвору відходів (ОУВ). Ведеться на підприємствах, де загальне об'єктне значення відходів становить понад 100 умовних одиниць за рік. Дані підприємства зобов'язані щорічно подавати до управління екології та місцеві органи СЕС реєстрові карти ОУВ для їх узгодження. Реєстрова карта об'єктів обробки та утилізації відходів (ТОВ). Її зобов'язані вести підприємства, що здійснюють обробку та утилізацію щонайменше одного відходу, на який складається відповідна реєстрова карта. Вищезгаданим підприємствам потрібно надати інформацію про утилізовані та оброблені відходи, їх обсяг та інші важливі дані. Реєстрова карта ООУВ також має бути щорічно подана до відповідних органів (СЕС, управління екології). Нижче розглянемо, які дії потрібно зробити для розробки та погодження перерахованих раніше реєстрових карток.

Етапи розробки реєстрових карт ООУВ та ОУВ

Розробка реєстрових карток вимагає наступного алгоритму дій:
  • аналіз матеріалів інвентаризації та визначення показника загальної освіти об'єктових відходів;
  • заповнення реєстрових карток у паперовому та цифровому форматах;
  • погодження у держорганах та затвердження реєстрового документа із присвоєнням відповідного номера, внесенням до реєстру;
  • подання щорічних  змін  до карти із заповненням її цифрової версії.
Досвідчені фахівці АТ «Аспер» нададуть послуги з розробки реєстрових карток об'єктів утворення відходів, а також об'єктів обробки та утилізації відходів, їх узгодження та затвердження відповідно до Закону України.
Контактна інформація
Телефон

+38 (068) 038 79 68

Потрібна консультація?

Будь ласка, заповніть форму і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання