Екологічне обслуговування підприємств

Сучасне підприємство щодня стикається із завданнями захисту довкілля, здоров'я населення. Засновнику виробництва, відповідно до вимог чинного законодавства України, доводиться розбирати низку питань, пов'язаних із природоохоронною діяльністю. Екологічне обслуговування підприємств дозволить вирішити ці проблеми з допомогою повного чи часткового делегування повноважень професійному виконавцю.

Кому потрібен екологічний супровід підприємств?

Усі підприємства, здійснюють виробничу чи господарську діяльність, повинні становити звіти, надавати у контролюючі органи безліч різноманітної документації. Також потрібно оперативно попереджати та усувати можливі проблеми, що виникають на виробництві. Коли на підприємстві є еколог, він займається цими питаннями. Однак не на кожному виробництві є такий спеціаліст, крім того, подібне навантаження може виявитися надмірним для однієї людини. У цьому випадку, вашій організації допоможе прийде екологічний аутсорсинг. Дана послуга передбачає укладання договору з профільною компанією та залучення до роботи сторонніх спеціалістів (разово або на постійній основі).

Переваги екологічного аутсорсингу

Перелік переваг екологічного аутсорсингу досить великий. Розглянемо основні переваги, доступні клієнтам компанії, що надає екологічні послуги підприємствам.
  1. Відчутна економія коштів. Замість одного фахівця, якого потрібно утримувати у штаті, ви отримуєте допомогу цілої компанії. Таким чином виходить заощадити не тільки фінанси (немає необхідності виплачувати щомісячну заробітну плату), але й час через те, що досвідчених професіоналів не потрібно контролювати.
  2. Можливість вирішувати навіть найскладніші проблеми швидко та грамотно. Як правило, у компанії, що надає послуги аутсорсингу, працюють як звичайні екологи, так і вузькопрофільні спеціалісти. Тому вирішення екологічних питань для підприємства відбуватиметься набагато якісніше, за менший проміжок часу.
  3. Порядок у документації. Зміст у штаті співробітника пов'язаний із різними складнощами. Наприклад, фахівець може захворіти і виходити працювати певний час. Звертання до профільної компанії передбачає, що вся необхідна екологічна звітність підприємства вестиметься правильно, своєчасно передаватиметься до контролюючих органів та інших інстанцій.
Головне – вибрати порядну компанію, яка сумлінно виконує покладені на неї зобов'язання.

Екологічний аутсорсинг – послуги професіоналів

Якщо вам потрібна допомога професіоналів у сфері екології – звертайтесь до АТ «Аспер». Ми надаємо такі послуги:
  • екологічний аудит підприємства;
  • розробку екологічної документації будь-якої складності;
  • складання звітів;
  • отримання дозвільної документації на  спеціальне водокористування;
  • отримання дозволу на викид відходів та багато іншого.
Наші спеціалісти здійснять частковий або комплексний аутсорсинг вашої організації, а також екологічний супровід підприємств (в т.ч. під час перевірок). Звернення до нашої компанії допоможе вам не лише знизити витрати на екологію, а й запобігти штрафним санкціям шляхом своєчасного та якісного виконання вимог законодавства України. Для отримання консультацій заповніть просту форму на сайті. Наші співробітники зв'яжуться з вами у найкоротший час.
Контактна інформація
Телефон

+38 (068) 038 79 68

Потрібна консультація?

Будь ласка, заповніть форму і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання