Екологічні послуги – аудит та розробка документації

Охорона довкілля та захист здоров'я населення – фактори, які сьогодні є невід'ємною частиною соціального та економічного розвитку України. Тому екологічні послуги: аудит, документація – обов'язкові роботи практично будь-якого промислового і виробничого об'єкта, підприємства. Нижче розглянемо основні особливості екологічного аудиту та розробки документації.

Екологічний аудит

Екологічний аудит – один із засобів системи еко управління для впровадження заходів, пов'язаних із охороною навколишнього середовища у виробничі процеси підприємства. По суті, це оцінка діяльності конкретного підприємства спеціалістом або групою експертів щодо методів екологічного управління, дотримання норм і вимог, прописаних у законодавстві України. Екологічні послуги з аудиту включають кілька етапів. На першому виконуються такі дії:
  • розробляється графік робіт, визначаються цілі та завдання перевірки;
  • підбираються учасники перевірки (до групи експертів повинні входити екологи, економісти, інженери тощо);
  • команда аудиторів вивчає роботу підприємства, беручи до уваги кліматичні умови, геостановище та інше.
Другий етап передбачає:
  • вивчення дозволів та звітів щодо викиду відходів виробничої діяльності;
  • оцінку екологічних програм контролю, обладнання, поінформованості персоналу тощо.
У процесі третього та заключного етапу здійснюється:
  • загальна оцінка показників, отримана у результаті колективного обговорення;
  • складання звіту про проведення аудиту з рекомендаціями щодо оптимізації, що надається керівництву підприємства.
На підставі звіту розробляється стратегія еко управління, внаслідок чого підвищується інвестиційна цінність підприємства, знижуються витрати на природокористування тощо. Нижче розглянемо, для чого потрібна розробка та узгодження екологічної документації.

Розробка екологічної документації

Відповідно до законодавства, кожен суб'єкт господарювання зобов'язаний дотримуватись вимог екологічної безпеки. Підприємства повинні розробити та отримати наступний пакет документації: У кожному окремому випадку потрібне отримання певної документації. Робота підприємства без відповідних документів порушує законодавство України та тягне за собою відповідні санкції від контролюючих органів, аж до зупинки його діяльності. Кожен отриманий документ потрібно узгодити та затвердити у відповідних державних органах. Загалом розробка та супровід екологічної документації – складний процес, що вимагає не лише досвіду та знань, а й нервів, тимчасових витрат. Розумним рішенням буде надати його професіоналам, які досконало знають всі тонкощі та нюанси даної процедури.

Розробка екологічної документації та аудит – послуги професіоналів

Коли потрібно пройти екологічний аудит, розробити документацію, скласти звіт, допоможуть досвідчені фахівці АТ «Аспер». Всі наші клієнти мають грамотну, оперативну підтримку. Фахівці компанії мають належний рівень кваліфікації для вирішення найскладніших завдань. АТ «Аспер» обирають за:
  • суворе дотримання термінів;
  • повний супровід клієнтів у екологічних питаннях;
  • великий досвід роботи у різних правових сферах діяльності.
Ми надаємо кваліфіковані послуги з розробки екологічної документації та її супроводження в уповноважених структурах, проведемо аудит та надамо інформаційно-консультативну допомогу з необхідних питань.
Контактна інформація
Телефон

+38 (068) 038 79 68

Потрібна консультація?

Будь ласка, заповніть форму і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання