Розробка еколого-технічної документації

Більшість промислових та виробничих підприємств несуть безпосередню загрозу для довкілля та здоров'я людини. Розробка еколого-технічної документації виконується контролю діяльності виробництва, захисту природних ресурсів та екології. Розглянемо основні види екологічних документів.

Екологічна документація, основні види

Існує кілька різновидів екологотехнічної документації. На стадії планування господарську діяльність розробляють типи документів, які перерахуємо нижче.
  1. ОВС (оцінка впливу на довкілля). Відповідно до ЗУ "Про оцінку впливу на навколишнє середовище" процедура ОВС необхідна при прийнятті рішення про "планову діяльність", а саме: будівництво, реконструкція, технічне переоснащення, розширення, перепрофілювання, ліквідація (демонтаж) об'єктів тощо. Перелік об'єктів, що вимагають отримання Укладання, визначено частинами 2 та 3 ст. 3 Закону.
  2. Післяпроектний моніторинг ОВС - передбачає проведення суб'єктами господарської діяльності післяпроектного моніторингу, мета якого виявити будь-які відхилення та невідповідності діяльності підприємства висновку ОВС, усунути його та не допустити впливу на навколишнє середовище.
  3. Стратегічна екологічна оцінка (СЕО) – процедура, яка необхідна для визначення, опису та оцінки наслідків, що впливають на довкілля та здоров'я населення через виконання документів державного планування (містобудівна документація: генеральний план, детальний план території або план зонування території, схеми планування району, стратегій, загальнодержавних програм, державних цільових програм та інших програм та програмних документів, що розробляються та/або підлягають затвердженню органом державної влади, органом місцевого самоврядування), розробка заходів щодо запобігання, зменшення та пом'якшення можливих негативних наслідків.
Коли об'єкт перебуває в стадії експлуатації, потрібно буде розробити звіт з відходів. На небезпечні відходи складаються паспорти, здійснюється інвентаризація парникових газів тощо, цей документ оформляється щорічно. Також може бути потрібний проект гранично допустимих викидів, програми екоконтролю, управління відходами та інша документація.

Де замовити розробку екологічних документів?

Створення цієї документації – складний процес, що вимагає певних знань, досвіду, кваліфікації та спеціального ліцензування. Фахівці АТ "Аспер" займаються професійною розробкою екологічних документів. У штаті нашої компанії працюють сертифіковані екологи. Ми маємо великий досвід у вирішенні різних завдань у галузі охорони навколишнього середовища. Вартість послуг є максимально вигідною для наших клієнтів.
Контактна інформація
Телефон

+38 (068) 038 79 68

Потрібна консультація?

Будь ласка, заповніть форму і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання