Замовити послугу юридичної допомоги в отриманні ліцензій на надрокористування

Порядок видачі спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами чітко регулюється постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку видачі спеціальних дозволів на використання надр” від 30 травня 2011 року № 615. Для кожного виду використання надр у кожному окремому родовищі (дільниці) потрібна окрема ліцензія. Спеціальний дозвіл на використання надр (ліцензія) – документ, який офіційно дозволяє користуватися надрами, здійснювати геологічне вивчення та промислово розробляти родовища корисних копалин.

Юридична допомога з початкового етапу надрокористування

Для початку робіт з вивчення або видобутку корисних копалин згідно з вимогами законодавства необхідна ліцензія на видобуток надр. Кваліфікована команда юристів компанії «Аспер» допоможе без зайвих витрат і тяганини отримати або, у разі потреби, переоформити ліцензію на видобуток або вивчення корисних копалин. Для отримання такого дозволу необхідно грамотно підготувати пакет документів та направити його до Державної служби геології та надр України, з чим наша компанія допоможе впоратися. Якщо ваша ділянка не має геологічної інформації і раніше не розроблялася, тоді необхідно оформляти ліцензію на геологічне вивчення надр, щоб надалі підтвердити у Державній комісії із запасів України наявність у межах конкретної ділянки запасів копалин, після чого можна отримати ліцензію на видобуток корисних копалин. Непроста, регламентована законодавчо процедура отримання спеціального дозволу на надрокористування потребує часу та навичок правильного оформлення численної документації. Довірте цю частину роботи нашим фахівцям, які мають профільні знання та напрацьовані практичні навички.

Види та терміни спеціальних дозволів

На консультації наші фахівці вислухають побажання та наміри клієнта, у разі потреби порадять, який вид спецдозволу практичніше оформити у конкретній ситуації з урахуванням інтересів клієнта та відповідної тривалості ліцензії. Законодавство передбачає видачу спецдозволів для:
  • геологічного вивчення (максимально 3 роки);
  • геологічного вивчення, у тому числі з дослідно-промисловою розробкою; (максимально 5 років):
  • видобутку (максимально 20 років).
А також ряд спеціальних ліцензій щодо використання нафтогазоносних надр.

Переваги співпраці

Нашим клієнтам немає потреби витрачати час на проходження численних бюрократичних інстанцій, неодноразові відвідування різних державних служб та структур, пов'язаних з оформленням ліцензій на надрокористування. Багаторічний досвід компанії «Аспер» дозволяє надавати юридичну допомогу в отриманні спеціального дозволу на користування надрами без участі посередників, без особистої присутності клієнта в інстанціях та без відмов.
Контактна інформація
Телефон

+38 (068) 038 79 68

Потрібна консультація?

Будь ласка, заповніть форму і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання