Замовити юридичні послуги з надрокористування

Юридичні послуги з надрокористування в наш час досить затребуваними. Це зумовлено тим, що надра становлять більший відсоток економіки, завдяки надрокористуванню можливе значне зростання ВВП. Саме тому правовідносини у сфері надрокористування стають причиною судових позовів та відкриття кримінальних проваджень. Тільки досвідчений юрист, який спеціалізується та працює у сфері надрокористування, допоможе та підкаже як правильно організувати господарську діяльність, побудувати успішний бізнес у сфері надрокористування та відстояти його. Залежно від складності питання можливе як надання разових консультацій, так і комплексний юридичний супровід бізнесу. Професійні юристи з надрокористування допоможуть вам якісно відстояти та захистити свої права в суді, органах влади, органах місцевого самоврядування та інших установах та організаціях, а також проконсультують як надалі уникнути помилок під час ведення бізнесу у сфері видобутку корисних копалин.

Докладніше про комплексні послуги

Будь-яка юридична допомога у сфері надрокористування починається з аналізу документів, проведення консультації та складання подальшого плану дій. На першій консультації, наші юристи детально обговорять з вами проблематику з якою ви зіткнулися у сфері надрокористування, земельних або екологічних питаннях, складуть необхідний список документів, який потрібно отримати для вивчення юристами, проаналізують документи, складуть юридичний висновок та дорожню карту із запропонованими варіантами вирішення проблеми, а також детально обговорять з вами подальший план дій. Також у послуги для надрокористувачів входить вирішення земельних та екологічних питань, у тому числі таких як відведення земельних ділянок на користування надрами, встановлення земельних сервітутів, оформлення оренди землі для надрокористувачів, початок процедури оцінки впливу на навколишнє середовище, отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами і т.д.

Переваги звернення до фахівця

Область надрокористування є специфічною та вкрай складною, тому звичайна людина не може, спираючись на інформацію з книг або інтернету, самостійно вирішувати низку важливих питань у сфері надрокористування. Йому потрібні послуги юриста з природних ресурсів. Юрист забезпечить повний супровід та допоможе швидко отримати спеціальний дозвіл на використання надр, якщо потенційний клієнт хоче розпочати даний бізнес, або припинити термін дії ліцензії, якщо потенційний клієнт хоче закрити бізнес. Плюси звернення до експертів:
  • високий рівень кваліфікації;
  • великий багаж знань;
  • індивідуальний підхід;
  • швидкий результат.
Після професійного консультування з питань надрокористування загалом загальна картина має прояснитися. Клієнт зможе зрозуміти, чи підходять йому послуги чи ні.

Коли потрібно терміново звертатись до юриста?

Якщо після отримання спеціального дозволу на користування надрами пройшло кілька місяців, але надрокористувач так і не приступив до діяльності з тих чи інших причин - настав час звертатися до наших юристів. Юрист з природних ресурсів допоможе вам скласти план подальших дій, щоб не порушувати умови угоди про умови користування надрами, підкаже якісь додаткові дозвільні документи вам потрібні будуть для початку здійснення користування надрами, допоможе підготувати необхідний пакет документів для отримання додаткових дозвільних документів та супроводжимо їх отримання. Людина без практичного досвіду та знань у сфері надрокористування не зможе на високому рівні виконати ці дії, тому, як мінімум, необхідно отримати повноцінну юридичну консультацію або повністю довірити юридичний супровід фахівцю. Співпраця з юристами АТ “АСПЕР” – це запорука успішного, прибуткового та екологічного надрокористування, що дасть можливість власнику бізнесу не займатися отриманням необхідних дозвільних документів, а розвивати свій бізнес та шукати можливості його розширення та нових інвестицій.
Контактна інформація
Телефон

+38 (068) 038 79 68

Потрібна консультація?

Будь ласка, заповніть форму і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання